Job v Turnově na HPP:
Zástupce malé rodinné firmy s velkou působností

Hledáte uplatnění na Turnovsku? Posilujeme tým. Jsme českým partnerem celosvětového výrobce spojovacího materiálu v oblasti automotive. Přesto si stále zachováváme příjemnou atmosféru malé rodinné firmy.

Pokud si plácneme, budete poskytovat obchodně-technický servis našim zákazníkům, vést technická, obchodní i reklamační jednání, spolupracovat s týmem naší kanceláře v Turnově.

K tomu se vám hodí středoškolské vzdělání s maturitou, řidičák skupiny B, zkušenosti s jednáním se zákazníky. Vhod přijde dobrá čeština a alespoň základy angličtiny. Výhodou je technický přehled.

Pozice je vhodná pro absolventy technických oborů, ale i pro zkušené zájemce s praxí.


Co za to?

Jednosměnná, pružná pracovní doba na hlavní pracovní poměr, odborné zaškolení a možnost profesního růstu v rodinném, ale moderním prostředí menší firmy.

Šéfem vám bude přímo majitel společnosti. Výše mzdy se odvíjí od vašich zkušeností, znalostí a finální náplni práce, probereme ji během případného pohovoru.


Pošlete něco o sobě. Nástup třeba už zítra!

Sepište něco o sobě, pošlete CV e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Formpro s.r.o.
Antonína Dvořáka 569
511 01 Turnov

Obchodní oddělení

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturace

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ič: 048 85 350
DIČ: CZ04885350

Společnost je vedená u Krajského soudu v Hradci Králové, spisová značka C 36795